Стильні алюмінієві рішення для саду і HoReCa

Дизайн інтер᾽єру такий же мінливий, як і модний одяг. Але стабільність якості турецького бренду ASTORAL лишається незмінною уже багато років. Наш алюмінієвий продукт уже довгий час радує вишуканим стилем не тільки поціновувачів заміського відпочинку, але і бари, ресторани, кафе по всьому світу також відчувають себе надійно з металевими опорами для столу. Стільці і підстілля ASTORAL – стильні рішення для саду і HoReCa.

Від фабрики і до улюбленого клієнта. Як здійснюється виробництво моделей або індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Для наших клієнтів не секрет, що всі товари бренду Astoral виготовляються в Турціїї. Це значна перевага для індивідуальних замовлень, так як є можливість виконувати майже будь які прихоті і побажання. Як же виготовляється база для столу і стілець для HoReCa? Із підготовленого чистого алюмінію виливаються цілісні деталі, які рівномірно фарбуються порошковою фарбою. Матове, напів матове або глянцеве покриття, а також різноманіття кольорів по міжнародному каталогу RAL – це ще не всі превілегії, якими ми балуємо нашого клієнта. Для оптових замовлень і масштабних проектів можливе виготовлення окремих деталей, металевий стілець по визначеним розмірам або опора для столу по особливому дизайну. Ми готові вносити інноваційні і цікаві рішення  в світ інтер᾽єру, при цьому дотримаючись стандартів заклади HoReCa. В Україні алюмінієві меблі тільки з᾽являються на ринку і багато дизайнерів, рестораторів і просто приватних замовників ще не дізнались про їх переваги. Чим же практична алюмінієва опора і настільки зручний алюмінієвий стілець.

Алюмінієва база для столу і така ж чавунна – в чому різниця?

Найчастіші питання наших клієнтів про те, чим же наша опора для столу відрізняється від чавунної, потребує більш детального пояснення. Алюміній – екологічний метал без домішок і шкідливих додатків. Для виготовлення опор і стільців, а також деталей, фабрика використовує сировину виключно високої якості. Вся продукція бренду ASTORAL підтверджена європейською системою якості ISO 9000. Купляючи стіл і стілець для HoReCa, в першу чергу, Ви отримуєте стійкі і легкі меблі, а також довговічний елемент декору. Все тому, що алюміній невибагливий при будь якій погоді, витримує механічні пошкодження, а також не піддається корозії. Стільці із алюмінію мають чудову теплопровідність. В затишному кафе або будинку вони підтримують оптимальну температуру, створюючи комфортне використання замовнику. А на відкритому сонці стільці не такі й гарячі. Чавунні вироби в свою чергу, мають важку вагу, можуть бути з домішками інших металів і з часом змінюють свій первісний вигляд, якщо довго знаходились на відкритому повітрі. В кожному товарі є свої переваги і недоліки, тому вибір лишається за клієнтом. Але ми рекомендуємо розширити свої можливості і дозволити собі меблі для дому, кафе і саду найкращої якості.

З кожним днем в Україні все більше нових ресторанів, готелів, а у ASTORAL – нових клієнтів, яким ми щиро раді. Купуйте легкий алюмінієвий стілець або основу під стіл для Хорека і зробіть своє життя простіше, а інтер᾽єр затишніше.

Experience and Accumulation

Produce fast and flexible solution

Modern Designs

Conversions of aluminum

Nature Friendly Production

Recyclable products

Customer Happiness

Accredited quality understanding

Що ми виготовляємо ?

Використовуючи знання досвідчених інженерів і найновіші автоматизовані технології, наша компанія спеціалізується на виготовленні продукції із алюмінію, яка частіше всього популярна в сегменті Хорека. Бари, ресторани, кафе використовують наші меблі, як базовий елемент інтер᾽єру. До прикладу, опора для столу служить, як комплектуюча. А ось стільці із алюмінію використовуються рідше, але так само популярні на відкритих терасах. Приватні клієнти або любителі заміського відпочинку, купляють собі відразу комплект, що дуже зручно для користування. 

Як же відбувається процес виготовлення металевих меблів? М᾽який алюміній під тиском прес форми трансформуються в цілісні деталі, які проходять етап механічної обробки поверхні. Уже на гладких і ідеально відшліфованих виробах, електростатичним методом наноситься порошкове покриття, вибраного кольору. Таким чином, стіл із алюмінію або опора для столу перевтілюються в самостійні елементи інтер᾽єру. Виготовляючи ідеальні по формі деталі, фабрика постійно контролює якість продукту і сертифікацію алюмінію. Завдяки сучасним ЧПУ станкам, кінцевий споживач, отримує відмінної якості металевий стіл або стілець за доступною вартістю. 

Крім меблів із алюмінію, фабрика виготовляє садові огорожі, ліхтарі для саду з того ж матеріалу. Щоб комплектувати замовлення для кафе, барів і ресторанів, виробництво може нарізати потрібної форми стільниці із HPL панелей фірми-партнера в Турції. Завдяки сумісному тандему, заклади HoReCa мають можливість спростити собі процес комплектування нового об᾽єкту. Ми виготовляємо легкі і екологічні меблі для того, щоб полегшити життя нашому клієнту і користувачу алюмінієвого стільця, та металевого стола

Наша ціль

Виготовляючи прості і комфортні меблі, ми даємо можливість своїм клієнтам спростувати момент пошуку кращого для себе. Ця ціль досягається завдяки легкій вазі алюмінію, а ще і його екологічно чистим властивостям. Цим ми і відрізняємося на світовому ринку, маючи переваги в порівнянні з іншими металевими виробами.

Опора для столу чи стілець зустрічаються в нашому житті частіше, ніж ми помічаємо. Кафе, бари, готелі – найперші споживачі алюмінієвих меблів. Взагалі заклади сегменту HoReCa – це постійні клієнти, які використовують металеві вироби практично у всіх об᾽єктах. А ще ми допомагаємо комплектувати проекти. До прикладу, наші партнери виготовляють стільниці із HPL панелей, а інші постачальники можуть надати більший асортимент різних моделей. Взаємна співпраця спрощує роботу клієнтам, а ми можемо максимально задовольнити їх запити і потреби. В цьому є наша основна ціль, щоб кожний замовник повертався до нас і рекомендував нас колегам.

Незважаючи на легку вагу алюмінію, опора для Хорека і стілець для дому: стійкі, комфортні, надійні і довговічні. Що ще потрібно для зручності, будь то це затишний дім чи елітний улюблений ресторан. Ми робимо меблі такими, щоб вони приносили задоволення. Ми виготовляємо базу для столу, а Ви можете створити щось своє, оригінальне і нове. Ми даємо Вам можливість облагороджувати свій простір доступними меблями з ідеальними параметрами відмінної якості.

Наша Історія

Історія нашої компанії починається з 1998 року. З цього часу ми успішно працюємо по всьому світу, доставляючи алюмінієві деталі, з основним направленням промисловості: освітлення, електромеханіка, опалення, охолодження, автомобілебудування і меблева індустрія. Для українського ринку було вибрано останнє направлення. Наш бренд ASTORAL – це про надійність і лояльність до кожного клієнта. Під своєю маркою ми створюємо дизайн фірмових виробів і безпосередньо сам процес виготовлення алюмінієвих меблів.

Завдяки тому, що ми співпрацюємо з виробництвом напряму, є можливість втілювати будь які побажання замовників і реалізовувати індивідуальні проекти. Починаючи від процесу плавлення металу і до самої доставки клієнту – налагоджена робота досвіду фабрики. ASTORAL – бренд з багатолітньою співпрацею постійних клієнтів і постійним знайомством з новими. За 20 років зроблено багато роботи і багато сталося змін в світі, але ми так само стабільні і впевнені в своїй продукції.

ASTORAL в Вашому домі, саду, барі, кафе і ресторані. Це не девіз нашої компанії. Це говорить про те, що кількість клієнтів збільшується, а наші меблі дійсно користуються популярністю, як у приватних клієнтів, так і у сегмента HoReCa. Ми хочемо продовжити свою історію на багато років вперед, завдяки Вашій співпраці, позитивним відгукам і рекомендацією про нас.